Dotazy a odpovědi

Vaše dotazy, připomínky a podněty zasílejte na: info@dopisyodjeziska.cz .

Co sada Dopisů Ježíškovi a od Ježíška obsahuje?

Sada obsahuje: Ozdobnou obálku Dopisu Ježíškovi + originálním dopisní papír velikosti A4, na který děti dopíší nebo nakreslí dárky, které si přejí dostat od Ježíška pod stromeček. Ozdobnou obálku Dopisu od Ježíška + dopisní papír velikosti A4 s originálním textem od Ježíška, do kterého doplníte jméno dítěte, dárek a případně vzkaz od Ježíška. Jelikož by se ozdobné obálky mohly cestou poškodit, jsou vloženy do obyčejné obálky a zaslány na adresu objednavatele.

Jaká je cena sady Dopisů?

Cena sady Dopisu Ježíškovi + Dopisu od Ježíška je 99 Kč včetně DPH.

Zahrnuje cena i poštovné?

Ano, cena uvedená v objednávkovém formuláři je konečná (včetně DPH) a zahrnuje také poštovné po ČR (pokud je platba provedena předem bankovním převodem). Pouze v případě zaslání Dopisů na dobírku je příplatek 70 Kč (celou částku zaplatíte při převzetí na poště).

Jak mohu sadu Dopisů Ježíškovi a od Ježíška objednat?

Můžete to udělat telefonicky na tel.: +420 774 376 464 nebo objednávkovým formulářem, na našem webu.

Jak mohu Dopisy zaplatit?

Platit můžete bankovním převodem (poštovné je v tom případě zdarma). Po přijetí peněz ihned Dopisy odesíláme. Nebo je zasíláme na dobírku, za příplatek 70 Kč.

Chtěla bych do Dopisu od Ježíška přidat vzkaz pro adresáta, jak to mám udělat?

V textu Dopisu od Ježíška jsou vyhrazené řádky na Vaši poznámku, kterou můžete pokárat nebo pochválit Vaše dítě. Např.: „Musím Tě moc pochválit, že nosíš rovnátka, abys měla krásné zoubky. Měl by sis lépe uklízet pokojíček. atd…“

Copyright © 2010 - 2023 DopisyOdJežíška.cz | Obchodní podmínky